Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Karpos Zlokukani

40 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 17 Nën 14:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Kisela Voda 41 400 EUR
Кuka na Vodno 130 000 EUR
Stan vo Kisela Voda 58 000 EUR
Stan vo Novo Lisice 73 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава плац во карпош / злокуќани, со површина од 5196 м2,
Локација: карши ул. Словенечка, пред надвозникот од лева страна.

Цена: 40 евра за м2
Телефон: 078343707
amari@mail.org
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo Karpos 3 39 000 EUR
Se izdava stan vo Debar Maalo 220 EUR
Stan vo Park 0 EUR
Se izdava stan vo Centar 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione