Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Kozle

Shitet nga: Lidija 23 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam plac vo Kozle, ima voda, struja
Leaflet
Në fillim