Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Taftalige 1 Plac za gradba so postoecki objekt

150 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 01 Sht 13:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
AERODROM trosoben 88m2 vo blizina na TREND 350 ЕУР
Trosoben stan pozadi Skopjanka 280 ЕУР
NOV STAN VO TAFTALIDZE 52 000 ЕУР
Se izdava ubavo namesten stan vo Centar 340 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава плац во Тафталиџе 1, недалеку од Нова, на мирна локација. Површина на плацот 256 м2, со постоечки објект 125 м2. Маркица во основа 164 м2, висина 8,8м, бруто развиена површина 490 м2. Нето купопродажна цена 150000 евра
Контакт 070/243-104 Мики
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EKSTRA STAN VO N LISICE 63 000 ЕУР
Dvosoben stan vo CENTAR vo blizina na Pestaloci 250 ЕУР
Povolno nova garsonjera vo N.Lisice 34 000 ЕУР
STAN SO 2 SPALNI SOBI VO KOZLE 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione