Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

A2 GRADEZNA PARCELA KISELA VODA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 15 Jan 14:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
ШИФРА: 450 Се продаваат повеќе парцели за градба со А2 маркица во Кисела Вода,парцелите се една до друга со вкупна изграденост 26.163.000м2.
Контакт тел: 077/904-349
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Në fillim