Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GRADEZEN PLAC KAJ STAKLARA

42 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 02 Sht 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
ODLICEN PLAC 295m2 VO PRZINO 0 МКД
TROSOBEN STAN OD 75M2 VO PRZINO 69 000 ЕУР
ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 104 M2 0 МКД
NOVI TROSOBNI STANOVI NA VODNO - ZAGREBSKA 1 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Плацот е со површина од 500 м2 и се наоѓа позади Стаклара во улицата на сервисот Мерцедес.

Плацот има дозвола за градба ПР+2+ПК

Цена: 42 евра/м2
KASTEL NEDVIZNOSTI
075/276-444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
POVOLNO STAN  OD 71m2 VO PORTA VLAE 55 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA ULICA MAKEDONIJA 400 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN STAN VO HROM 70 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO CRNICЕ 81 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione