Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezhno zemjishte vo naselba Usje

40 EUR

Shitet nga: Roze 17 Gush 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Ima markica vednash za gradba.
Leaflet
Në fillim