Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka so niva od 1500m2 vo Pripor

Shitet nga: Никола 06 Dhj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава куќа со нива од 1500 м2 ,целосна документација ,излегува на главниот пат ,има водовод ,одвод ,струја .Доколку сте заитересирани за инвестиција или купување на целиот простор јавете се на 071 337548 -Никола за подетални информации
Никола
071337548
Leaflet
Në fillim