Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac karsi Ohis so vlez/izlez na bulevar

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dimitar Dje 13:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se prodava plac od 2043m2 karsi fabrika Ohis so vlez/izlez na sam bulevar Boris Trajkovski,zagraden i tamponiran so voda i struja kako i markica za gradba od 700m2.Poveke informacii na 078 255956 Dimitar
Dimitar
078255956
Leaflet
Dimitar
Plac nasproti Ohis 180 EUR
Tamponiran i zagraden plac karsi Ohis -
Se izdavaat sobi vo star Dojran -
Plac karsi f-ka Ohis tamponiran zagraden 1 050 EUR
Në fillim