Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac na atraktivna lokacija

0 EUR

Shitet nga: Бранко 26 Maj 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава плац на атрактивна локација со прекрасен поглед на Скопје, во населба Црниче. Плацот се простира на две градежни парцели. На првата парцела има куќа со вкупна површина од 120 м², изградена во 1983. Другата парцела е дворно место, отворено за градба. Двете парцели се со маркици за градба..
Можна е и поединечна продажба на парцелите или замена за станови во централно градско подрачје (новоградба) со соодветна површина.
Површина на првата парцела со постоечката куќа : 210 m²
Површина на втората парцела : 220 м²
Вкупна површина на плацот: 430 м²
Вкупна бруто површина за градба на двете парцели : 1045 m²
Цена по договор.
За повеќе информации и посета, јавете се на 078 693 740 или 078 658 091
Бранко
078658091
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione