Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac na Teferic Pripor

Shitet nga: Nikolce 04 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac na Teferic (Pripor) blisku do cesmickata. So ubava mestopolozba Vo gradezen reon, ima struja pat odvod-dovod. Pogoden za gradenje vikendica ili kukja. Cena pod odgovor.
Leaflet
Në fillim