Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1100m2 vo Pripor

Shitet nga: Radmila Kiprijanova 27 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Plac vo Pripor 1100 kvadrata, so struja voda i pat.Placot moze da se podeli na dve parceli. Cena po dogovor. Telefon za kontak 070 641 689.
Radmila Kiprijanova
00389 70 641689
Leaflet
Në fillim