Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 8500m2 vo Kisela Voda

Shitet nga: nikola 18 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se prodava plac od 8500 m2..


placot moze da se vidi na http://gis.katastar.gov.mk/arec/ broj na parcela 534 i 547 i del od 545/1..
Se prodava i na delovi
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim