Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac so dozvola za gradba

90 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 06 Nën 14:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Кuka na Vodno 130 000 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Debar Maalo 200 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN KOMPLEKS MI-DA 1 200 ЕУР
STAN VO KOZLE 65 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава плац со дозвола за градба на 11 објекти - А2 (семејно домување) на одлична локација над Тефериџ - со убав панорамски поглед кон Скопје, површина од 3367 м2.
Цена: 90 евра / м2
Телефон: 078343707, 078403704, 078443510
amari@mail.org
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Kuka vo Bardovci 230 000 ЕУР
Dvosoben stan vo okolina na Gradski Park 68 000 ЕУР
STAN ZA IZDAVANJE VO KOZLE 250 ЕУР
Stan vo Chento 30 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione