Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac so kuka vo gradba

35 EUR

Shitet nga: Билјана 19 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Се продава плац со куќа во градба, со површина од 2000 м2, со можност за продажба на половина. Цената по договор!
Билјана
075223544
Leaflet
Në fillim