Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO DRACEVO ODLICNA LOKACIJA

40 EUR

Shitet nga: stefan mitevski 07 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
palcot e so imoten list i vo gradezen reon so povrsina od 918m2 so moznost da se podeli na dva dela postaven e odvod i priprema za priklucuvanje na dve vodovodni linii za poveke za poveke info pobarajtene na 070750616

stefan mitevski
070750540
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione