Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO STIP

36 EUR

Shitet nga: Билјана 20 Qer 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Се продава плац со површина од 2000 м2, можност да се делли на два дела. Цената е по договор!
Билјана
075223544/075278133
Leaflet
Në fillim