Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 2330m2 vo Sopiste

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 06 Mar 19:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Плацот е на одлична локација со поглед на Скопје, втор ред до патот со обезбеден влез. Можна замена за стан или деловен простор.

шифра:2091
контакт: Благоја 076/355-221
www.bozinoski.mk
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
STAN VO CENTAR OD 63m2 0 EUR
Novogradba stanovi vo Crnice 1 050 EUR
STAN VO KISLEA VODA 0 EUR
Se izdava stan 38m2 vo Aerodrom 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione