Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 460m2 vo Dracevo

0 MKD

Shitet nga: Blagoja 06 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Prodavam plac vo n.Dracevo na dobra lokacja vo naseleno mesto,obezbedeno voda,struja,kanalizacija I e na samata ulica. Cena po dogovor
Blagoja
070360247
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione