Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATRAKTIVNA PARCELA NA AVTOPAT KATLANOVO-SKOPJE

15 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 07 Shk 20:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN TAFTALIDZE 91m2 SO PARKING 1 300 ЕУР
Stan vo Karpos 4 na 17ti kat 51m2 40 000 ЕУР
ODLICEN STAN BIHACKA 108m2 105 000 ЕУР
EKSKLUZIVNA KUKA VO BARDOVCI 380 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava parcela na samiot avtopat pravec Katlanovo-Skopje. Parcelata e 13000m2. se naoga pokraj sam avtopat. Pristap od avtopat. IMA MOZNOST ZA GRADBA NA OBJEKT.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Moderen Stan Lisice 63m2 61 000 ЕУР
LOKAL 105m2 na ul. Maksim gorki OPREMEN 2 ЕУР
Baraka na agol vo Zdanec na atraktivna lokacija 150 000 ЕУР
OHRID CENTAR GARSONJERA 22m2 1 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione