Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva od 7000m2 vo Petrovec

Shitet nga: Natasa Bozinovska 28 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Prodavam niva vo s.R'zanicino 7000m2 pogodna za gradba i malo stopanstvo zagradena so zica i stupcinja cenata povolna
Natasa Bozinovska
Leaflet
Në fillim