Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva plac vo Petrovec kaj skoloto

Shitet nga: Ivan 22 Nën 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se prodava niva 3268m2 kaj skoloto odalecena od drugite kukji okolu 50 setina metri so imoten list cena po dogovor
Leaflet
Në fillim