Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC OD 2000M2 VO BADAR

5 000 EUR

Shitet nga: snezana 11 Dhj 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
SE PRODAVA PLAC VO BADAR
snezana
075599992
Leaflet
Në fillim