Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO SARAJ

Shitet nga: Мики 22 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE PRODAVA PLAC VO SARAJ POZADI
POSLEDNA AVTOBUSKATA STANICA 2.
PLACOT IMA 2300 m RASPOLAGA SO STRUJA VODA I KOMPLETNA DOKUMENTACIJA.
Мики
071652705
Leaflet
Në fillim