Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktiven plac na avtopatot kon Kosovo

32 EUR

Shitet nga: biljana andieva 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac na avtoptatot kon Kosovo,sproti benzinskata pumpa "Besa Petrol"

Kontakt:
070/208-920
biljana andieva
070/208-920
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione