Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hala od 200m2 vo Vizbegovo

90 000 EUR

Shitet nga: zlatko 08 Gush 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
се продава хала од 200м2 во инд.зона Визбегово позади бензиската пумпа Еуроактива

Leaflet
Në fillim