Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NIVA PLAC OD 3800 m2

Shitet nga: Vesela 20 Qer 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava niva / plac od 3800m2
- Lokacija : Gradezna zona na patot za Aerodrom
Stenkovec.
- Povrsina : 3800m2

Povekje informacii na telefon : 078-778-523 Vesela
Leaflet
Në fillim