Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN PLAC OD 2200m2 VO SONJE

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 Jan 11:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Se prodava plac na odlicna lokacija vo Sonje od 2.200 m2 .
Cena:40 eur od 1m2

ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
EDNOSTAVNO NAJDOBRI
"Aminta Treti" 65/1-2
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331, 3110-566
Leaflet
Në fillim