Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen plac od 294m2 Pripor do H Najs

63 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 Korr 12:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Ш.1749 - чист плац кај х.Најс, со платени комуналии за градба бруто 190м2- кои важат до 15.Октомври, има маркица, основа 95м2 и три паркинг места
пр+1+птк, лепенка од една страна, асфалтен пат


контакт:Зоран 075/323-888
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Në fillim