Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 655m2 vo Sopiste

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 Shk 18:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Плац со карабина куќа од 80м2, позади амбулантата веднаш до Мулино,два влеза до плацот, легализиран и објектот и плацот со чист имотен лист, струја вода во плацот одвод за фекалии во непосредна близина до него
ш.1801
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim