Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1418m2 vo Vizbegovo

Shitet nga: Ljupco 18 Pri 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava plac vo Vizbegovo 1418m2 industriska zona izmegu hisar turs i AMG vratnica.Cist posedoven list.Cena po dogovor.Telefon za kontakt 077 608 338 Ljupco.
Leaflet
Në fillim