Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PLAC VO BARDOVCI

59 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 15 Tet 09:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
Se izdavaat stanovi vo Karpos 10 000 МКД
Stan vo Vlae 950 ЕУР
Stan vo Novo Lisice 57 000 ЕУР
Stan od 65m2 vo Aerodrom 65 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI OD 1000 M2
CENA 60.000 EVRA
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
Se izdava dukan vo Aerodrom 130 ЕУР
Stan vo Centar 59 200 ЕУР
Stan vo Centar 1 150 ЕУР
Trosoben stan vo Taftalidze od 58m2 1 050 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione