Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PLAC VO NEREZI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 19 Dhj 12:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
KUKA ZA IZDAVANJE NEA VRASNA - GRCIJA 3 500 ЕУР
Novogradba stanovi vo Premium Residence 0 ЕУР
Stan vo Aerodrom 920 ЕУР
Stan vo Centar 100 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA PLAC NEREZI SO OTVOREN POGLED NA SKOPJE
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
TROSOBEN STAN PRAZEN  KAPISTEC 250 ЕУР
Se prodava plac vo Petrovec 85 000 ЕУР
Stan od 60m2  vo Kisela Voda 55 000 ЕУР
Se izdava stan kaj Bilna apteka 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione