Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC ZA GRADBA VO CRNICE A1

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 19 Qer 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavame plac za gradba vo Crnice - A1 vo najubaviot del od naselbata. Na placot ima objekt ,lepenka od edna strana so vkupna stanbena kvadratura od 133 m2 , garaza 12 m2 i pomosni prostorii od 45 m2. Placot gi ima slednive karakteristiki za gradba

-golemina na plac- 445 m2
-osnova za gradba - 181 m2
-visina - 10.20 m
- bruto - 724 m2

Cena 250 000 evra
Ev.broj - 33123
Kontakt - Zlatko - 078/288-838
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN STAN VO KARPOSH 2 400 ЕУР
Dvosoben stan 32m2 Univerzalna sala Centar 200 ЕУР
Se izdava 2 soben zad Simpo Karpos 1 230 ЕУР
PLAC ZA GRADBA VO CRNICE A1 -
Në fillim