Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC ZA GRADBA VO KOZLE ITNO

122 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 20 Mar 12:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
NOV DVOSOBEN STAN NA VODNO 0 МКД
2 SOBEN STAN OD 56M2 VO CENTAR 62 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV 51 000 ЕУР
Se izdava 2 soben stan od 50m2 vo Centar 230 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА КАНЕЛА СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПЛАЦ , СО МАРКИЦА ОД 130 ГАБАРИТ ,И ВИСИНСКА КОТА ОД 8,80М, Ш.984
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 60 900 ЕУР
Kuka vo Lisice 56 500 ЕУР
Se izdava prazen stan vo strog Centar 250 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione