Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLACEVI NAD SORAVIJA VODNO 820m2 I 2300m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 06 Maj 19:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
TROSOBEN STAN VO GORCE PETROV 38 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR ZAD RAMSTOR 80 M2 400 ЕУР
EKSTRA POVOLNA PONUDA NA STAN VO AERODROM 65 M2 47 000 ЕУР
KARPOS 2 TROSOBEN STAN 56M2 POZADI DRAMSKI 50 000 ЕУР
SE PRODAVAAT 2 ATRAKTIVNI PLACA NA VODNO NAD KOMPLEKS SORAVIJA VO POVRSINA OD 820 I 2300 M2.
CISTA SOPSTVENOST
PANORAMSKI POGLED,
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
SE IZDAVA 61 M2 TROSOBEN STAN VO RASADNIK 170 ЕУР
ATRAKTIVEN STANBEN PROSTOR NA ULICA LENINOVA 150 M -
KOZLE 2 SOBEN NOV 43M2 45 150 ЕУР
TROSOBEN STAN TAFTALIDZE 2 77 M2 85 000 ЕУР
Në fillim