Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLACEVI ZA LESNA INDUSTRIJA GORNO LISICE ILINDEN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 10 Shk 13:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
AGENCIJA PARTENON PRODAVA PLACEVI ZA LESNA INDUSTRIJA:

*** GORNO LISICE 2180M2 SO STRUJA 55E/M2

***POCETOK NA ILINDEN 10000M2 VO GRADEZEN REON, RAMEN UBAV PLAC.....

***INDZIKOVO 2290M2....I DRUGI LOKACII

****BITOLA-GRCKA GRANICA 60000M2

POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim