Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 500m2 na ezero Kozjak

5 000 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Boris 15 Sht 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam plac na ezero Kozjak od 300 m2.Placot e pokraj pat Blizansko-Makedonski Brod (vikend naselba Breznica) na samiot breg od ezeroto.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione