Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 900m2 vo Zdanec

108 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 27 Nën 14:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава плац во Жданец ( во близина на Водовод), рамен плац од 900м2, делив и на 2 парцели, со маркица за градба за двете парцели посебно ,маркиците се 140м2 во основа и П+2+пот висина
ш.4023
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Prekrasen stan vo Debar Maalo 0 МКД
SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
DVOSOBEN STAN 43m2 KARPOSH 1 0 МКД
SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN VO AERODROM 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione