Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Rezidencijalen del na Vodno

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 19 Gush 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава прекрасен плац на Водно-Резиденцијален дел од 310м2, со услови за градба: основа 178,59м2 ; висина 6,60м
ш.1546
Контакт:Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Stanovi vo gradba vo Taftalidze 1 0 МКД
Se izdava namesten stan vo blizina na Katolicka 0 МКД
Se izdava stan deloven prostor vo Centar 500 ЕУР
GARSONJERA PONOVA GRADBA TAFTALIDZE 1 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione