Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ZLOKUKANI GRADEZEN PLAC 1925m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 18 Shk 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
409..PARTENON NEDVIZNOSTI PRODAVA GRADEZEN NEIZGRADEN PLAC VO ZLOKUKANI VO BLIZINA NA SISTINA SO POVRSINA OD 1925M2......CENA 220000EU + DANOK......POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
PARTENON NEDVIZNOSTI
AERODROM I TAF 1, NOVI PRAZNI STANOVI ZA KANCELARI -
CETVOROSOBEN PRAZEN STAN 100M2 VO AERODROM DZEVAIR -
Centar pozadi ramstor 65m2 namesten moze  studenti 300 ЕУР
Partenon izdava dukan od 120m2 vo Centar 800 ЕУР
Në fillim