Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1200m2 vo Suto Orizari

Shitet nga: Maja 04 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам плац во Шуто Оризари во близина на хотел Ну Стар на сам пат 1,200 м2 погоден за секаква намена и со маркица за градба.
Цена по договор
070-24-44-03
Maja
Leaflet
Në fillim