Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 400m2

Shitet nga: Ljupco 24 Nën 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac vo Sopiste mesto vikano nareiste, zemjisteto e gradezno so pogled kon gradot, do lokcijata ima asvaltiran pat, voda i struja
Leaflet
Në fillim