Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 460m2 vo Gorno Sonje

Shitet nga: Liljana 29 Maj 04:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Продавам плац од 460 м2, во Горно Соње, оддалечено 50 м. од главната улица, бр. на Имотен лист 2561
Leaflet
Në fillim