Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 630m2 vo Sopiste

45 EUR

Shitet nga: Donka 07 Gush 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Top lokacija vo sopiste, za povekje info 070372716 ili 072305050
45€ za 1m2
Leaflet
Në fillim