Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo gradezen reon vo Sopiste

0 MKD

Shitet nga: Amita 11 Qer 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Prodavam plac so struja I voda od 1298m2 kaj transformatorot Davidof desno po ulickata na 200 metro.Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione