Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rid vo Osincani

Shitet nga: Stela Bardo 29 Maj 04:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Prodavam plac (rid) vo Osinchani, opstina Studenichani, so uredna imotna dokumentacija. Cena po dogovor.
Stela Bardo
0038972587000
Leaflet
Në fillim