Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IDEALEN PLAC ZA IZGRADBA NA DOM ZA STARI LICA

240 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 01 Sht 14:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
PLAC VO PRZINO SO 2 MARKICI 0 МКД
NOV CETVOROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
NOV STAN ZA KANCELARII KAJ EKONOMSKOTO VO K VODA 10 000 МКД
DVOSOBEN OPREMEN STAN POZADI UNIVERZALNA 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Плацот се наоѓа во Орешани и се простира на површина од 11.000 м2.

Идеален е за изградба на Дом за стари лица.

Купувачот ќе добие и стручна помош за градежната документација.

Цена: 240.000

Има простор за договор околу цената.
Можен е и договор за компензација.

За повеќе информации јавете се на тел: 075/276-444
KASTEL NEDVIZNOSTI
075/276-444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 83 000 ЕУР
DUKAN VO CENTAR 60m2 90 000 ЕУР
CETVOROSOBEN OPREMEN STAN VO NOVO LISICE 270 ЕУР
STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA 42 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione