Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva od 2400m2

Shitet nga: Билјана 19 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Се продава нива вон Штип. Цената е по договор!
Билјана
075223544
Leaflet
Në fillim