Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NIVA VON STIP

Shitet nga: Билјана 20 Qer 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
ИТНО СЕ ПРОДАВА НИВА ВОН ШТИП! ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР СО МОЖНОСТ ЗА СИМНУВАЊЕ.
Билјана
075223544/075278133
Leaflet
Në fillim