Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo nas Star Karaorman

15 EUR

Shitet nga: Zoran 02 Sht 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава плац во населба Стар Караорман со големина од 550 м2, во близина на основното училиште. Таа е одалечена 5 км од центар на Штип. До парцелата има асвалтен пат, водовод, канализација, трофазна струја и Роби Кабловска телевизија. Локацијата граничи со 3 парцели. Четврта страна е асвалтинот пат. Повеќе за парцелата погледајте на сликата од катастар, дадена во прилог на огласот. За информации јавете се на Зоран Трајков од Понеделник до Петок во период од 7 до 15 часот или на Спец.Невролог Д-р Весна Трајкова 078-417-970. Цената е 15 евра/м2
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione